Pořádáme - přidejte se k nám!

Nejbližší událost

Španělsko 2019 PROFI

Kdy:6. 3. - 17. 3. 2019/Kde:Region Murcia

V rámci našeho tradičního jarního tréninkového kempu vás poprvé zveme na Pyrenejský poloostrov. Pojeďte se s námi v první polovině března společně vydat do španělského regionu Murcia – do míst, kde žije a trénuje aktuální mistr světa v silniční cyklistice Alejandro Valverde.

Celá oblast se nachází ještě o 200 km jižněji než oblíbená destinace většiny profesionálních i amatérských závodníků či fanoušků cyklistiky – středomořský ostrov Mallorca. Na španělské pevnině však bývají stálejší klimatické podmínky. Šance, že i vy zde zažijete velmi teplé a slunečné jaro, se tedy téměř rovná jistotě. Pro společné švihy si budeme moci vybírat mezi rovinami směrem k moři a zvlněným terénem dále ve vnitrozemí. Ubytování je zajištěno v prostorných apartmánech a stravování bude probíhat formou polopenze. Dobrá nálada a přátelská atmosféra je na našich kempech již samozřejmostí.

Cena bez dopravy a transferu na letiště: 15 500 Kč

Dopravu si každý účastník kempu zajišťuje individuálně. Doporučujeme využít letecké spojení Frankfurt nad Mohanem (Hahn) – Alicante. V případě zájmu zprostředkujeme zapůjčení jízdního kola přímo ve Španělsku.

UPOZORNĚNÍ: V případě zrušení řádně nahlášené účasti na námi pořádaných akcích, se kterou již byly spojeny náklady poskytovatele, účtujeme storno poplatek ve výši 25% z ceny.

Týmové dresy

Nabízíme Vám koupi našich závodních dresů vyráběných v Itálii v designu Sport&Races.

Dresy jsou výrobkem italské značky ALÉ z řady PRR Carbon. Jsou ručně šity v italském závodě nedaleko Verony. Tyto dresy jsou volbou WorldTour týmů a mnoha profesionálních stájí ve světě.

Chci si koupit dres

Trénujte s námi!

Připraveny pro Vás máme 3 tréninkové programy:

SPORT

Tréninkový plán
Plán sestavován na měsíc, úpravy placené.

Cena: 1000 Kč za měsíc

RACE

Tréninkový plán + výživa
Plán sestavován na týden, 1 úprava a základní nutriční poradentsví v ceně.

Cena: 1500 Kč za měsíc

PROFI

Tréninkový plán + výživa + podpora
Plán sestavován individuálně, úpravy zdarma, rozšířené nutriční poradenství, sleva na akce a vyšetření v ceně.

Cena: 2700 Kč za měsíc
Chci trénovat