E-shop

Sportovní kempy - přidejte se k nám!

Přihláška

Vyplňte prosím všechny údaje a odešlete přihlášku.

Po vyplnění a odeslání přihlášky se Vám ozveme a dohodneme s Vámi podrobnosti.

Murcia 2020 - Druhý termín

Kdy:26. 2. - 8. 3. 2020/Kde:Hotel Jardines de La Santa ****, Sierra de Espuňa

Region Murcia je nejslunečnější oblastí kontinentálního Španělska a nabízí ideální podmínky pro vaši sportovní přípravu. Zázemí nalezneme nedaleko města Totana na hranici přírodního parku Sierra de Espuňa. Ubytování v prostorných pokojích a stravování formou polopenze ve čtyřhvězdičkovém hotelu Jardines de La Santa, který využívá prostory bývalého kláštera a po kompletní renovaci v roce 2017 nabízí nejen veškerý potřebný komfort, ale i neopakovatelnou atmosféru, vás určitě nezklame.

Na trénink budeme vyrážet různými směry. Čekají nás dlouhé roviny směrem k moři, zvlněný terén i úseky plné krátkých strmých výjezdů a na závěr i dlouhá táhlá stoupání v horách. Často projedeme i úseky, kde svůj výkon budete moci porovnat s výsledky Alejandra Valverdeho, mistra světa v silniční cyklistice z roku 2018, který je zdejším rodákem a právě v místních kopcích získává svou vytrvalost, sílu i výbušnost.

O všechny účastníky kempu se během každého tréninku postará vyškolený trenér, který naplánuje trasu a zajistí doprovod skupiny. K dispozici vám budou masérské služby i služby mechanika. V případě zájmu je možné zajistit zapůjčení kola na místě. Nedílnou součástí programu jsou přednášky a prezentace z oblasti výživy, tréninku, regenerace nebo závodních zkušeností. Na každého účastníka čeká pitný režim a testovací balíček od společnosti Enervit, která je partnerem našeho kempu. Další produkty Enervit je možno zakoupit za zvýhodněnou cenu po celou dobu akce.

A co běžci? Ani na vás nezapomínáme! Chcete-li poznat krásy Murcijského regionu a vyzkoušet místní horské stezky na vlastní boty, neváhejte a pojeďte s námi také. Traily a turistické trasy v pohoří Sierra de Espuňa si určtě zamilujte a přípravíte se na domácí běžeckou sezónu v ideálních klimatických podmínkách a krásném prostředí.

26.2.2020 – 8.3.2020 (11 nocí) – 18300 Kč/ osoba

Cena zahrnuje:
• Ubytování a polopenze v Hotelu Jardines de La Santa****
• Doprovod trenéra a průvodce při každém tréninku (skupiny podle výkonnosti)
• Služby mechanika po celou dobu pobytu (běžná údržba kola)
• Večerní přednášky na vybraná témata (výživa, trénink, regenerace, závody…)
• Zajištění pitného režimu (iontové nápoje ENERVIT)
• 1x sportovní masáž (další možno dokoupit přímo na místě)
• Testovací balíček výživy od firmy ENERVIT

Další služby:
Transfer osoby z ČR (Chomutov, Praha) na letiště v Berlíně a zpět + Transfer osoby z letiště v Alicante do hotelu a zpět: 1200 Kč
Přeprava kola z ČR (Chomutov, Praha) na letiště v Berlíně a zpět + Přeprava kola z letiště v Alicante do hotelu a zpět: 1000 Kč
Transfer osoby pouze z letiště v Alicante do hotelu a zpět: 700 Kč
Přeprava kola pouze z letiště v Alicante do hotelu a zpět: 700 Kč
Zapůjčení silničního kola (včetně jeho pojištění) od našeho partnera Murcia Bike Hire

26.2.2020 – 8.3.2020 – od 190 Euro

Další masáže – 30 minut / 8 Euro

Doprava:
Letecky na lince Berlín – Alicante (Cena od 70 Euro za zpáteční letenku)