Pořádáme - přidejte se k nám!

Nejbližší událost

Na běžky do Krušných hor

Kdy:23. 1. - 27. 1. 2019/Kde:Boží Dar

Zveme Vás na tréninkový kemp zaměřený na běžecké lyžování, který se uskuteční ve dnech 23.-27. ledna 2019. Tentokrát nás čeká krásná krajina kolem Božího Daru, kde jsou velmi příznivé terény pro klasiku i skate.

Od středečního odpoledne až do neděle vás čeká nejen dvoufázový lyžařský trénink pod vedením zkušených instruktorů, ale také několik hodin teorie. Na běžeckých tratích budete každý den střídavě rozvíjet fyzickou kondici a techniku lyžování. Ve večerních hodinách se pak dozvíte mnoho o sportovní přípravě, výživě a také si osvojíte dovednosti spojené s přípravou lyží a dalšího materiálu. K dispozici nám bude jak společenský salónek, tak i místnost pro servis.

Bydlet budeme v útulném penzionu Barborka přímo v centru Božího Daru, zároveň však v těsné blízkosti běžeckých stop. Stravování je zajištěno formou polopenze v partnerském podniku Radniční sklípek. Zde je také možnost si (za příjemných 145 Kč) dát dvouchodové obědové menu, tak abyste byli náležitě posilněni pro odpolední tréninkovou jednotku. Pro každého účastníka je navíc připraven dárek od našeho partnera pro sportovní výživu – firmy ENERVIT. Produkty od Enervitu si také přímo na místě budete moci zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Termín: 23. – 27.1.2019 (středa – neděle) / začátek akce ve 14:00

Místo: Penzion Barborka, Boží Dar, Krušné hory

Cena pro členy Sport&Races: Ubytování + polopenze 1300 Kč/noc (možnost obědů – polévka + hlavní jídlo – v ceně 145 Kč)

Celkem: Ubytování + polopenze 5200,- (5600,- pro nečleny)/ 4 noci

UPOZORNĚNÍ: V případě zrušení řádně nahlášené účasti na námi pořádaných akcích, se kterou již byly spojeny náklady poskytovatele, účtujeme storno poplatek ve výši 25% z ceny.

Týmové dresy

Nabízíme Vám koupi našich závodních dresů vyráběných v Itálii v designu Sport&Races.

Dresy jsou výrobkem italské značky ALÉ z řady PRR Carbon. Jsou ručně šity v italském závodě nedaleko Verony. Tyto dresy jsou volbou WorldTour týmů a mnoha profesionálních stájí ve světě.

Chci si koupit dres

Trénujte s námi!

Připraveny pro Vás máme 3 tréninkové programy:

SPORT

Tréninkový plán
Plán sestavován na měsíc, úpravy placené.

Cena: 1000 Kč za měsíc

RACE

Tréninkový plán + výživa
Plán sestavován na týden, 1 úprava a základní nutriční poradentsví v ceně.

Cena: 1500 Kč za měsíc

PROFI

Tréninkový plán + výživa + podpora
Plán sestavován individuálně, úpravy zdarma, rozšířené nutriční poradenství, sleva na akce a vyšetření v ceně.

Cena: 2700 Kč za měsíc
Chci trénovat