Pořádáme - přidejte se k nám!

Nejbližší událost

Cyklistický kemp Bublava 2019

Kdy:30. 5. - 2. 6. 2019/Kde:Bublava

Přijeďte navštívit západní Krušnohoří a poznat místní krajinu. Připravit se společně se závodníky týmu SportRaces-Isaac Team na vrchol Vaší cyklistické sezóny nebo si prostě jen užít prodloužený víkend v sedle silničního kola. Společně projedeme mnohá stoupání i sjezdy od Kraslic po Boží Dar a navštívíme i německou stranu Krušných hor, kde nás čekají nejen kvalitní silnice, ale i ohleduplní řidiči s jakými se v Čechách často nesetkáváte.

Ubytování s polopenzí je zajištěno – již tradičně – v Penzionu U Švejka na Bublavě. Kromě péče našich trenérů –průvodců a tréninkového programu odpovídajícího Vaší formě a výkonnosti je pro všechny účastníky kempu připraven dárek od firmy ENERVIT! Pitný režim v podobě iontových nápojů – taktéž značky ENERVIT je u nás již samozřejmostí a je v ceně kempu.

Cena za 4 dny/3 noci je 4 000 Kč.

UPOZORNĚNÍ: V případě zrušení řádně nahlášené účasti na námi pořádaných akcích, se kterou již byly spojeny náklady poskytovatele, účtujeme storno poplatek ve výši 25% z ceny.

Týmové dresy

Nabízíme Vám koupi našich závodních dresů vyráběných v Itálii v designu Sport&Races.

Dresy jsou výrobkem italské značky ALÉ z řady PRR Carbon. Jsou ručně šity v italském závodě nedaleko Verony. Tyto dresy jsou volbou WorldTour týmů a mnoha profesionálních stájí ve světě.

Chci si koupit dres

Trénujte s námi!

Připraveny pro Vás máme 3 tréninkové programy:

SPORT

Tréninkový plán
Plán sestavován na měsíc, úpravy placené.

Cena: 1000 Kč za měsíc

RACE

Tréninkový plán + výživa
Plán sestavován na týden, 1 úprava a základní nutriční poradentsví v ceně.

Cena: 1500 Kč za měsíc

PROFI

Tréninkový plán + výživa + podpora
Plán sestavován individuálně, úpravy zdarma, rozšířené nutriční poradenství, sleva na akce a vyšetření v ceně.

Cena: 2700 Kč za měsíc
Chci trénovat